Masz minimum 18 lat i kochasz zwierzęta? Chcesz powyprowadzać na spacer psy, bądź pomóc kotom? A może umiesz robić ładne zdjęcia i w ten sposób będziesz promować adopcje? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś „tak”, to mamy dla Ciebie propozycję – zostań naszym Wolontariuszem!

 

Jak możesz to zrobić?

Zadzwoń do Biura Adopcji/napisz do nas e-maila i dowiedz się, kiedy będzie najbliższe spotkanie z możliwością zapisania się na Wolontariat. Organizowane są przez Panią Dyrektor raz na kilka miesięcy.

Przyjdź w danym dniu do Schroniska razem ze swoim dowodem osobistym. Na zebraniu dowiesz się czego oczekujemy od naszych Wolontariuszy i co jesteśmy w stanie zaoferować.

Gdy już zapiszesz się na spotkaniu, zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w Wolontariacie. Musisz przychodzić w miarę regularnie, choć nie wymagamy bycia u nas w konkretne dni. Będziesz pomagać w trakcie godzin pracy biura, ale w godzinach poranno – południowych. Najbardziej potrzebna jest pomoc w dni robocze w godzinach porannych.

Uwaga! Nie ma możliwości bycia Wolontariuszem, gdy jesteś niepełnoletni. Na chwilę obecną mamy zapisanych ponad 100 osób na Wolontariat. Następne nabory będą skierowane do osób, które mogą pomagać nam głównie w dni robocze w godzinach pracy Biura Adopcji.

          woda4                     3b-r-800q100m                     shaggy2