
Euforia – imię mówi samo za siebie. ❤️
Euforia to około 3-letnia suczka, która trafiła do schroniska jako znaleziona. Od pierwszych chwil dała się poznać jako pies pełen energii, optymizmu i radości życia, chętnie nawiązuje kontakt z ludźmi.
Będzie doskonałą towarzyszką aktywnej rodziny, lubiącej spacery, wspólne wycieczki i spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Euforia potrzebuje odpowiedniej dawki ruchu oraz zajęć angażujących zarówno ciało, jak i umysł.
Mimo dorosłego wieku wciąż ma w sobie mnóstwo szczenięcej radości. Szukamy dla niej domu, który zapewni jej nie tylko miłość i bezpieczeństwo, ale również aktywne życie oraz czas na wspólne budowanie relacji.🐾💚
W przypadku zainteresowania adopcją prosimy o złożenie ankiety przedadopcyjnej. Ankietę (plik pdf) należy uzupełnić i wysłać do 22.06.2026 r. na adres biuroschronisko@gmail.com lub złożyć osobiście w biurze adopcji schroniska. Na drugi dzień po zakończeniu kwarantanny przeanalizujemy ankiety i zadzwonimy do wybranych osób celem zaproszenia do adopcji.
Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu
ul. Ślazowa 2
51-007 Wrocław
NIP 8992318978
KRS 0000154454
Znalezione bezdomne zwierzęta można do schroniska przywieźć przez całą dobę (ul. Ślazowa 2, Wrocław). Personel jest obecny na miejscu i zajmie się czworonogiem.
Między 8:00 a 22:00 kierowca pogotowia dla bezdomnych zwierząt może również odebrać na zgłoszenie znalezionego zwierzaka.
Uwaga! W godzinach nocnych kierowca pogotowia dla bezdomnych zwierząt wyjeżdża tylko po zwierzęta, które potrzebują natychmiastowej pomocy (ranne). Prosimy wtedy o kontakt z numerami: 71 362 56 74 lub 451 654 783