Jagódka to przeurocza, około 1,5-roczna kotka, znaleziona w okolicy ulic Skwierzyńskiej i Szczęśliwej.
Kicia jest łagodna, spokojna i wyjątkowo przyjazna. Uwielbia kontakt z człowiekiem – chętnie się przytula, domaga głaskania i bliskości. To typ kotki, która najchętniej nie schodziłaby z kolan.
Obecnie przebywa na kwarantannie, a po jej zakończeniu będzie szukała ciepłego, troskliwego domu, w którym znajdzie bezpieczeństwo i miłość, na jaką zasługuje.
W przypadku zainteresowania adopcją prosimy o złożenie ankiety przedadopcyjnej. Ankietę (plik pdf) należy uzupełnić i wysłać do 17.06.2025 r. na adres biuroschronisko@gmail.com lub złożyć osobiście w biurze adopcji schroniska. Na drugi dzień po zakończeniu kwarantanny przeanalizujemy ankiety i zadzwonimy do wybranych osób celem zaproszenia do adopcji.
Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu
ul. Ślazowa 2
51-007 Wrocław
NIP 8992318978
KRS 0000154454
Znalezione bezdomne zwierzęta można do schroniska przywieźć przez całą dobę (ul. Ślazowa 2, Wrocław). Personel jest obecny na miejscu i zajmie się czworonogiem.
Między 8:00 a 22:00 kierowca pogotowia dla bezdomnych zwierząt może również odebrać na zgłoszenie znalezionego zwierzaka.
Uwaga! W godzinach nocnych kierowca pogotowia dla bezdomnych zwierząt wyjeżdża tylko po zwierzęta, które potrzebują natychmiastowej pomocy (ranne). Prosimy wtedy o kontakt z numerami: 71 362 56 74 lub 451 654 783