
Lolek psiak po ogromnej krzywdzie.
Lolek to 4-letni pies, który w okrutny sposób został skrzywdzony przez człowieka. Został znaleziony przywiązany linką do drzewa, a na jego szyi widoczne były również stare ślady po sznurze lub łańcuchu.
Obecnie Lolek jest już bezpieczny pod naszą opieką, jednak nadal pozostaje bardzo przerażony i zdezorientowany po tym, co przeszedł w swoim krótkim życiu. Czuje się niepewnie, nerwowo rozgląda się na wszystkie strony i wyraźnie widać, jak bardzo jest przestraszony.
Niebawem Lolek będzie szukał nowego domu. Szukamy osób o wielkim sercu, którym los tego psa nie jest obojętny i które chciałyby dać mu prawdziwy, spokojny dom. Lolek zasługuje na bezpieczeństwo, cierpliwość i miłość – na życie bez strachu.
W przypadku zainteresowania adopcją prosimy o złożenie ankiety przedadopcyjnej. Ankietę (plik pdf) należy uzupełnić i wysłać do 14.01.2026 r. na adres biuroschronisko@gmail.com lub złożyć osobiście w biurze adopcji schroniska. Na drugi dzień po zakończeniu kwarantanny przeanalizujemy ankiety i zadzwonimy do wybranych osób celem zaproszenia do adopcji.
Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu
ul. Ślazowa 2
51-007 Wrocław
NIP 8992318978
KRS 0000154454
Znalezione bezdomne zwierzęta można do schroniska przywieźć przez całą dobę (ul. Ślazowa 2, Wrocław). Personel jest obecny na miejscu i zajmie się czworonogiem.
Między 8:00 a 22:00 kierowca pogotowia dla bezdomnych zwierząt może również odebrać na zgłoszenie znalezionego zwierzaka.
Uwaga! W godzinach nocnych kierowca pogotowia dla bezdomnych zwierząt wyjeżdża tylko po zwierzęta, które potrzebują natychmiastowej pomocy (ranne). Prosimy wtedy o kontakt z numerami: 71 362 56 74 lub 451 654 783